Welcome, visitor! [ Login

 

Şirinevler Masaj Salonu

  • Listed: 16 Şubat 2021 03:23
  • Expires: 89979 days, 23 hours
Şirinevler Masaj Salonu - Image 1Şirinevler Masaj Salonu - Image 2

Description

Şirinevler’de Spa Kalitesinde Masaj hizmeti veren oldukça güvenilir uzman masöz bayan kadrosu ile hizmet vermekte olan tutku masaj salonu, Masaj Çeşitlerimiz ve çalışma saatlerimiz aşağıda sunulmuştur.

Refleksoloji Masajı:  ( Ayak Masajı ) Refleksoloji masajının temeli ayakların vücudun aynası olduğu öğretisine dayanır. Ayaklar insan vücudunu temsil eder ve her nokta vücutta bir bölgeye karşılık gelir. Bu bölgelerin masaj yoluyla uyarılması ile vücudun buna gereken tepkiyi verdiği inancı ile temellenir. Belirli noktalara kişinin verdiği tepki ile bu temsil edilen bölgedeki problem saptanmaya çalışılır ve gerekli salonumuzda profesyonel hizmet alabilir ve rahatlamış bir şekilde ayrılabilirsiniz.

Klasik Masaj:  Biz sadece yapabildiğimiz masaj çeşitlerini söyleriz.  Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Önemli olan masaj yaptıran kişinin rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesinin sağlanabilmesidir. Genellikle masaj yağı ile yapılır ancak isteğe bağlı olarak bazı durumlarda kayganlaştırıcı malzeme kullanmadan da klasik masaj uygulamak mümkündür.

Listing ID: 156602b1029ed0f7

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply